Zippel-Zappel Német Nemzetiségi Óvoda | Karbantartói állás
Zippel-Zappel Német Nemzetiségi Óvoda Budaörs,
német, nemzetiségi, óvoda, Budaörsön, német óvoda Budapest, német óvoda Budapest környéke, nemzetiségi óvoda, Zippel-Zappel óvoda Budaörs, idegen nyelv óvodásoknak Budaörs,
20737
post-template-default,single,single-post,postid-20737,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Karbantartói állás

A budaörsi Zippel Zappel Német Nemzetiségi Óvoda karbantartói állást hirdet

Feladat:

Olyan gyermekszerető, csapatjátékos ezermestert keresünk, aki rendben tudja tartani az óvodánk környezetét és udvarát, ellátja a házmesteri teendőket, nyitott szemmel jár, észreveszi, és szükség szerint elvégzi az óvoda üzemeltetésével kapcsolatos kisebb javítási munkákat.

Amit kínálunk:
határozatlan idejű kinevezés

főállású közalkalmazotti jogviszony

napi 6 vagy 8 órás foglalkoztatás

A munkavégzés helye: 2040 Budaörs Lévai u. 36.

Pályázati feltételek:
magyar állampolgárság, büntetlen előélet

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

budaörsi lakhely vagy helyismeret

többféle területen szerzett szakmai tapasztalat

többéves gyakorlat

előző munkahelyek javaslatai

A munkakör betölthetősége:

a munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Illetmény és juttatások::

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény és a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény köznevelési intézményekben történő végrehajtásáról szóló
326/2013. (VIII. 30.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.
Egyéb juttatások: az intézmény éves költségvetésében foglaltak szerint. Jelentkezés: szakmai önéletrajzzal és bizonyítvány másolatokkal Ruppel Irén óvodavezetőhelyettesnél lehet az alábbi elérhetőségeken:
cím: 2040 Budaörs Lévai u. 36.

Tel: +36/20 / 4622797; +36/23/420414

email: csepi2@zippelzappel.hu

Budaörs, 2021. szeptember 01.